Jdi na obsah Jdi na menu
 


VCÚ, VČHL, EX

 

Příspěvky

Termíny závodů 2017

9. 12. 2016

Extraliga ČR, Východočeská hasičská liga, Velká cena ústeckoorlicka, Okresní liga svitavska, ostatní

 

První závodní víkend 21. - 22. 5.2016

23. 5. 2016

První slunečný víkend, první závody Východočeské hasičské ligy a první posbírané bodíky. Hasičky z Nepomuk se vydaly zkusit štěstí, asi tak bych charakterizovala uplynulý víkend....

 

Termíny závodů pro rok 2015

22. 11. 2014

Velká cena ústeckoorlicka, Východočeská hasičská liga a Extraliga ČR

 
Celý příspěvek | Rubrika: VCÚ, VČHL, EX | Komentářů: 0

VCÚ Nepomuky 31.8.2014

3. 11. 2014

 Cíl nepomuckých hasičů byl jasný už od zimy. Vybudovat dráhu, na níž se bude moci uskutečnit na konci prázdnin závod zařazený do Velké ceny Ústeckoorlicka. Když v Nepomukách „Pod poldrem“ na jaře začaly jezdit bagry, nikdo nevěřil, že to dokážeme, ale sen se stal skutečností a díky počasí, které nám opravdu přálo a úsilí spousty a spousty lidí jsme mohli 31. srpna uspořádat první ročník Nepomuckého poháru. Účast týmů byla veliká, možná i proto, že byli všichni zvědaví, jak nakonec zvládneme organizaci téhle nemalé akce. Celkem dorazilo 19 týmů mužů a 11 týmů žen....

 
Celý příspěvek | Rubrika: VCÚ, VČHL, EX | Komentářů: 0

VCÚ Česká Třebová 19.7.2014

20. 10. 2014

  Posledním závodem před dlouhou letní pauzou a zároveň šestým kolem Velké ceny byl závod v České Třebové. Za krásné slunečné oblohy se v deset hodin rozběhlo klání, do kterého se přihlásilo 31 týmů....

 
Celý příspěvek | Rubrika: VCÚ, VČHL, EX | Komentářů: 0

VCÚ/VCHL Orlice 6.7.2014

12. 8. 2014

 Po úspěšném třetím kole konaném v Bystřeci se i nedělní závody Ústeckoorlické hasičské ligy nesly v duchu skvělých časů. Díky spojení s východočeskou hasičskou ligou byla účast kvalitních týmů zaručena a slunečné počasí přilákalo i mnoho diváků z blízkého i vzdálenějšího okolí....

 
Celý příspěvek | Rubrika: VCÚ, VČHL, EX | Komentářů: 0

VCÚ/VCHL Bystřec 5.7.2014

12. 8. 2014

 Pátého července se hasičská sezona začala konečně naplno rozjíždět a v sobotu, hned dopoledne, se rozběhl první ze dvou důležitých závodů, které nás o tomto víkendu čekaly. Bystřecké hasičské klání bylo opět spojeno s Východočeskou hasičskou ligou a konkurence, hlavně v mužské kategorii, byla obrovská....

 
Celý příspěvek | Rubrika: VCÚ, VČHL, EX | Komentářů: 0

VCÚ Černovír 28.6.2014

12. 8. 2014

  Druhé kolo velké ceny Ústeckoorlicka se konalo 28. června a začínalo neobvykle ve 14 hodin, proto jsme se hned po obědě rozjeli do nedalekého Černovíra na soutěž O černého výra....

 
Celý příspěvek | Rubrika: VCÚ, VČHL, EX | Komentářů: 0

VCÚ Horní Třešňovec 7.6.2014

12. 6. 2014

 První kolo velké ceny ústeckoorlicka se uskutečnilo v sobotu 7. června v Horním Třešňovci na hřišti. Soutěž to byla velice zajímavá, protože se běželi dva pokusy. První na sklopné terče a druhý na nástřikové terče. Nakonec se sečetlo pořadí na jednotlivých terčích a určil se vítěz....

 
Celý příspěvek | Rubrika: VCÚ, VČHL, EX | Komentářů: 0

Ohlédnutí za sezónou 2013

24. 11. 2013

 Konec roku se sice teprve blíží, ale konec hasičské sezony už máme zdárně za sebou. V tomto roce se ve Velké ceně Ústeckoorlicka, které se účastníme, konalo celkem 13 závodů....

 
Celý příspěvek | Rubrika: VCÚ, VČHL, EX | Komentářů: 0

1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »