Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody pod hradem Lanšperk 8.9.2012

   V sobotu 8. září jsme zavítali do Lanšperka. Kousek od železniční zastávky se zde konalo již jedenácté kolo VCÚ. Soutěž probíhala dvoukolově a zůčastnilo se jí dvacetdva družstev mužů a dvanáct družtev žen....

 V sobotu 8. září jsme zavítali do Lanšperka. Kousek od železniční zastávky se zde konalo již jedenácté kolo VCÚ. Soutěž probíhala dvoukolově a zůčastnilo se jí dvacetdva družstev mužů a dvanáct družtev žen.

Našemu družstvu mužů se ale vůbec nedařilo. V prvním kole se rozpojila hadice u stroje a v druhém hadice u rozdělovače. Takže byly oba pokusy neplatné. To znamenalo poslední místo a žádné body do celkového pořadí.

Průběžné výsledky zde.

Fotky ze závodů zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Facebook

Statistiky

Online: 3
Celkem: 325821
Měsíc: 3591
Den: 106