Jdi na obsah Jdi na menu
 


VCÚ Lanšperk 22. 9. 2013

  Závody v Lanšperku se původně měli konat 14. září, ale protože byla závodní dráha po vydatném dešti pod vodou, tak se závody přesunuly na náhradní termín - neděli 22. září. Závody byly na 2B a sklopné terče....

 Závody v Lanšperku se původně měli konat 14. září, ale protože byla závodní dráha po vydatném dešti pod vodou, tak se závody přesunuly na náhradní termín - neděli 22. září. Závody byly na 2B a sklopné terče.

Jak je tomu selý rok, tak se družstvu mužů ani na těchto závodech moc nezadařilo časově. S časem 19,13s skončili na 10. místě a celkově ve VCÚ na 14. místě s 45 body, shodně s Letohradem Červenou. Ti ale měly víc lepších umístění letos a tak zůstali před námi.

Družstvo žen dosáhlo času 23,21s a obsadilo tak 7. místo. To jim zajistilo 3 body a v celkovém hodnocení VCÚ skončili na 9. místě s 31 body těsně za Horním a Dolním Třešňovcem.

 

Průběžné výsledky mužiženy.

 

Fotky ze závodů:

 
 


Facebook

Statistiky

Online: 1
Celkem: 325825
Měsíc: 3587
Den: 103