VCÚ Horní Třešňovec 1. 6. 2013

V sobotu 1. června jsme vyrazili na druhé kolo velké veny ústeckoorlicka k našim sousedům do Horního Třešňovce. Už od rána bylo poměrně špatné počasí a v odpoledních hodinách pořádně sprchlo....

Naše družstvo mužů šlo na start jako třetí a po poměrně nevydařeném pokusu se s časem 40,72s umístilo na konečném 14. místě.

Za zmínku stojí umístění kluků z Horní Čermné, kteří zastavili časomíru v čase 24,59s a skončili na krásném osmém místě.

Bohužel se soutěž nezapočítávala do celkového hodnocení VCÚ kvůli závadě na baterii časomíry.

¨Průběžné výsledky muži, ženy.

Video ze závodů: