Jdi na obsah Jdi na menu

VCÚ Dolní Třešňovec 13. 7. 2013

Šesté kolo velké ceny ústeckoorlicka se konalo v sobotu 13. červenco na fotbalovém hřišti v Dolním Třěšňovci. Závody byly na nástřikové terče....

Šesté kolo velké ceny ústeckoorlicka se konalo v sobotu 13. července na fotbalovém hřišti v Dolním Třěšňovci. Závody byly na nástřikové terče.

Družstvo mužů se s časem 33,08s (23,68s PP) umístilo na 12. místě. Po skončení základního kola závodu pokračovalo finále na 2B nástřik pro prvních pět družstev. Díky neúčasti těchto družstev jsme i my mohli postoupit do finále spolu s Lukavicí, Bystřecí, Bošínem a Horním Třešňovcem. Toto finále jsme s časem 23,42s vyhráli a získali tak pohár starostky města Lanškroun.

Naše družstvo žen se umístilo na 6. místě s časem 32,17s. Také se naše holky předvedly ve svých nových dresech.