Jdi na obsah Jdi na menu
 


VCÚ Česká Třebová 27.7.2013

  Osmému kolu velké ceny ústeckoorlicka počasí opravdu přálo. Za slunečného počasí se 27. července sešlo 28 týmů v areálu Na Skalce v České Třebové, aby se poprali v závodě „O putovní pohár starosty města Česká Třebová“. Jako každý rok se zde týmy s posledními třemi platnými časy posouvají do finále o uzenou kýtu....

 Osmému kolu velké ceny ústeckoorlicka počasí opravdu přálo. Za slunečného počasí se 27. července sešlo 28 týmů v areálu Na Skalce v České Třebové, aby se poprali v závodě „O putovní pohár starosty města Česká Třebová“. Jako každý rok se zde týmy s posledními třemi platnými časy posouvají do finále o uzenou kýtu.

 
Družstvo mužů z Nepomuk se umístilo na 9. místě s časem 20,36s.
 
Ženám zdejší nové hřiště moc štěstí nepřineslo a s časem 32,61s se v podstatně menší konkurenci zařadily také na 9. místo. Šance na výhru ve finále byla veliká, ale po nepovedeném koši se vyhlídka na večerní grilování zcela rozplynula.
 
Průběžné výsledky muži, ženy.
 
Videa ze zvodů:
muži
 
ženy
 

Fotky ze závodů:

 
 


Facebook

Statistiky

Online: 2
Celkem: 325824
Měsíc: 3587
Den: 103