Jdi na obsah Jdi na menu
 


VCÚ Brandýs nad Orlicí 31.8.2013

  Již 25. ročník závodu O Brandýské poháry a zároveň 10. kolo velké ceny se konalo dne 31. srpna na fotbalovém hřišti v Brandýse nad Orlicí. Jako již tradičně se 16 družstev mužů a 8 družstev žen mohlo probojovat do „brandýského pavouka“ ve kterém se proti sobě postaví vždy dvě družstva naráz a jen ten lepší se může posunout dál....

 Již 25. ročník závodu O Brandýské poháry a zároveň 10. kolo velké ceny se konalo dne 31. srpna na fotbalovém hřišti v Brandýse nad Orlicí. Jako již tradičně se 16 družstev mužů a 8 družstev žen mohlo probojovat do „brandýského pavouka“ ve kterém se proti sobě postaví vždy dvě družstva naráz a jen ten lepší se může posunout dál.

 
Muži zaběhli čas 31,26s a ze 14. místa postoupili dál, kde je hned v úvodu o setinky porazilo družstvo z Bystřece.
 
Ženy se umístily na 9. nepostupovém místě s časem 23,45s. Díky dřívějšímu odjezdu žen z Kunčic však dostaly příležitost se předvést znova a díky značné dávce štěstí, kdy vyřadily tým Poličky i Dolního Třešňovce se ve finále utkaly s Letohradem. Z „pavouka“ si teda nakonec odvážely druhé místo.
 
Průběžné výsledky mužiženy.
 

Fotky ze závodů:

 
 


Facebook

Statistiky

Online: 2
Celkem: 306256
Měsíc: 5866
Den: 182