Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lanškrounský pohár 1.9.2012

   V sobotu 1. září jsme zavítali do Lanškrouna na desáté kolo VCÚ. Do soutěže bylo přihlášeno 21 družstev mužů a 10 družtev žen. I přes to, že většinu týdne bylo škaredě, tak nám počasí přálo....

 V sobotu 1. září jsme zavítali do Lanškrouna na desáté kolo VCÚ. Do soutěže bylo přihlášeno 21 družstev mužů a 10 družtev žen. I přes to, že většinu týdne bylo škaredě, tak nám počasí přálo.

Družstvo mužů šlo na start jako jedenácté a s časem 19.54s obsadilo 11. místo a získalo pět bodů do celkového hodnocení ligy. Celkově jsou naši muži na 18. místě.

Družstvu žen se pokus moc nepovedl a s neplatným pokusem skončili na 10. místě. V celkovém hodnocení jsou na 11. místě.

Průběžné výsledky muži, ženy.

Fotky ze závodů zde.

 

Videa:

muži

ženy

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pepa - nadpis

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

Sandra - nadpis

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

Petr - nadpis

Moc hezký stránky! fandím

 


Facebook

Statistiky

Online: 1
Celkem: 319721
Měsíc: 4788
Den: 172