Jdi na obsah Jdi na menu
 


17.8.2013 VCÚ Orlice

  Na 9. kolo velké ceny ústeckoorlicka jsme vyrazili do areálu Ostrov v Letohradě, kde se konal 4. ročník Orlického poháru. Jediný letošní dvoukolový závod se nesl v duchu dobré nálady a slunečného počasí....

 Na 9. kolo velké ceny ústeckoorlicka jsme vyrazili do areálu Ostrov v Letohradě, kde se konal 4. ročník Orlického poháru. Jediný letošní dvoukolový závod se nesl v duchu dobré nálady a slunečného počasí.

 
V prvním kole zaběhli naši muži čas 21,67s, ve druhém zariskovali, což se jim bohužel nevplatilo a byl z toho neplatný pokus. Celkově se umístili na 16. místě.
 
Družstvo žen s časem 24,39s a ve druhém kole vylepšením na čas 19,47s si zajistilo krásnou šestou příčku.
 
Průběžné výsledky mužiženy.
 

Fotky ze závodů:

 
 


Facebook

Statistiky

Online: 2
Celkem: 325825
Měsíc: 3588
Den: 103