Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká cena okresu Šumperk Bludov

7. 8. 2012

 V sobotu 4. srpna jsme zavítali na šumpereckou ligu do města Bludov. Soutěžilo zde 33 družstev mužů, 13 družstev žen a 15 družstev veteránů. Strašně se nám líbilo tamní hasičské hřiště. Kdyby takové prostory byly u nás mohly by jsme na to být právem hrdí.

Tento závod jsme pojali jako zaškolení našeho nového proudaře. Bohužel pokus se nezdařil a skončil našim prvním letošním NP. Po našem pokusu jsme ještě chvíli poseděli a hodnotili rozdíl naší ligy a jejich. Rozdíli jsou opravdu znatelné. V naší lize padá mnohem více sedmnáctek a osmnáctek a je i lepší startování na pistol. Na šumperecké lize se nám hodně líbila velká cena veteránů.

Fotky ze závodů zde.

 

Video:

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář