Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tutleky noční závod

   V sobotu 28. července jsme hned ze závodů v České Třebové vyrazili na noční závod Podorlické ligy v Tutlekách. Běželo se do kopce s převýšením 11m, téměř bez osvícení na nástřikové terče....

 V sobotu 28. července jsme hned ze závodů v České Třebové vyrazili na noční závod Podorlické ligy v Tutlekách. Běželo se do kopce s převýšením 11m, téměř bez osvícení na nástřikové terče. Bohužel se těsně před závodem přihnala silná bouřka a pěkně nás vypláchla. Po dešti se konala porada velitelů družstev jestli se bude startovat. Spousta jich nesouhlasila a odjeli. My jsme ještě s dalšími sedmnácti družstvy mužů a pěti družstvy žen zůstali. 

I zde se nám moc nedařilo. Měli jsme strašně dlouhý prostřik na terčích a s časem 40,19s jsme skončili na 13. místě. Přespali jsme v autech a ve stanu a domů jsme vyrazili až ráno.7

Fotky ze závodů zde.

 

video ze závodu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Facebook

Statistiky

Online: 2
Celkem: 312831
Měsíc: 4477
Den: 177