Noční závody Tutleky 27.7.2013

Pro zpestření letošní hasičské sezony se družstva z Nepomuk rozhodla 27. července odběhnout noční závody v obci Tutleky, kde jsou podmínky navíc ztíženy dráhou umístěnou na zdejší sjezdovce....

Celý závod odstartovalo jako první naše družstvo žen a hned po prvním pokusu, s krásným časem 31,24s, se zařadilo na průběžné první místo. I přes vylepšení času v druhém kole na 28,64s, je nakonec předstihly ženy z České Rybné a my si odvážely z Tutlek zasloužené druhé místo.

Mužům se v tomto závodě bohužel nezadařilo a kvůli prasklé hadici si na konto zapsali neplatný pokus.

Fotky ze závodů: