Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ligové dozvuky Letohrad 5. 10. 2013

  Jak už je tomu tradičně, tak se na konci sezóny konají v Letohradě ligové dozvuky. Soutěže jsme se zůčastnili již potřetí a vypadá to, že každý rok je snad větší zima než ten předtím. Soutěž se konala v sobotu 5. října na 3B sklopné terče. Zůčastnilo se 20 družstev mužů a 2 pozvaná družstva žen na exhibici na 3B. Po skončení základního kola následoval pro prvních 16 družstev vyřazovací pavouk....

 Jak už je tomu tradičně, tak se na konci sezóny konají v Letohradě ligové dozvuky. Soutěže jsme se zůčastnili již potřetí a vypadá to, že každý rok je snad větší zima než ten předtím. Soutěž se konala v sobotu 5. října na 3B sklopné terče. Zůčastnilo se 20 družstev mužů a 2 pozvaná družstva žen na exhibici na 3B. Po skončení základního kola následoval pro prvních 16 družstev vyřazovací pavouk.

p1440265.jpg

Bohužel ani letos se našemu družstvu nepodařilo postoupit do vyřazovacích bojů. Pokus to nebyl nijak extra rozběhlý, ale těsně před sestříknutím druhého terče nám praskla B hadice a s neplatným pokusem jsme se umístili na posledním místě.

p1440269.jpg

Foto Martina Jirásková

 
 


Facebook

Statistiky

Online: 2
Celkem: 319723
Měsíc: 4784
Den: 168