Jdi na obsah Jdi na menu
 


POZVÁNKA - Pyžamový ples 28.2.2015

Sbor dobrovolných hasičů Nepomuky Vás srdečně zve na Pyžamový ples, který se bude konat v sobotu 28. února ve 20 hodin na sále Kulturního domu Nepomuky. Živá hudba, v pozdních hodinách diskotéka. Občerstvení zajištěno. Vytáhněte pyžama a pojďte se pobavit na náš netradiční ples....

Sbor dobrovolných hasičů Nepomuky Vás srdečně zve na Pyžamový ples, který se bude konat v sobotu 28. února ve 20 hodin na sále Kulturního domu Nepomuky. Živá hudba, v pozdních hodinách diskotéka. Občerstvení zajištěno. Vytáhněte pyžama a pojďte se pobavit na náš netradiční ples.

Facebook události

pyzamak.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Facebook

Statistiky

Online: 3
Celkem: 325825
Měsíc: 3588
Den: 103