POZVÁNKA - Pálení čarodějnic - 30. 4. 2013

Sbor dobrovolných hasičů Nepomuky vás srdečně zve na pálení čarodějnic. Akce se koná 30. dubna od 18 hodin u Kulturního domu Nepomuky. Budou připraveny pochoutky z grilu jako makrely, steaky, klobásy atd. Na zahnání žízně budeme mít jako vždy připravenou Svijanskou jedenáctku. Ve večerních hodinách bude před kulturním domem probíhat rockotéka. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá pod náš stan a do vnitřních prostor kulturního domu. Těšíme se na Vaší účast....

carodky.png

Facebook události