Jdi na obsah Jdi na menu
 


POZVÁNKA - Okrsková hasičská soutěž 18. 5. 2013

 V sobotu 18. května od 13 hodin Vás srdečně zveme na okrskovou hasičskou soutěž. Místo konání je hasičské sportoviště pod poldrem. Budou zde soutěžit družstva, Horní Čermné, Dolní Čermné, Nepomuk a Petrovic v kategoriích: mladí hasiči, muži I, muži II, ženy I a ženy II. Soutěžní disciplíny: požární útok, běh na 100m s překážkami. Ve večerních hodinách to pořádně rozjedeme...

 V sobotu 18. května od 13 hodin Vás srdečně zveme na okrskovou hasičskou soutěž. Místo konání je hasičské sportoviště pod poldrem. Budou zde soutěžit družstva, Horní Čermné, Dolní Čermné, Nepomuk a Petrovic v kategoriích: mladí hasiči, muži I, muži II, ženy I a ženy II. Soutěžní disciplíny: požární útok, běh na 100m s překážkami. Ve večerních hodinách to pořádně rozjedeme.

 

Facebook události

 
 


Facebook

Statistiky

Online: 2
Celkem: 325826
Měsíc: 3587
Den: 102