Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody

Seznam závodů, kde jsme byli a kam pojedeme:

Vysvětlivky:

tlacitko-muzi.jpg - muži

 

  - muži II.tlacitko-muzi-ii.jpg

 

tlacitko-zeny.jpg - ženy

 

Pos. - postupové kolo, VCÚ - Velká cena Ústeckoorlicka, VČHL - Východočeská hasičská liga, OLS - Okresní liga Svitavska, EXČR - Extralixa ČR v požárním útoku, Poh. - pohárová soutěž

Sezóna 2017

Tým Datum Liga Závod Umístění Typ LP PP Video Foto Výsl.

tlacitko-muzi.jpg

20. 5. 2017 Pos. Nepomuky 2. místo 3B široké sklopky 25,94   zonerama.jpg

vysledky.jpg

vysledky.jpg

tlacitko-muzi-ii.jpg

20. 5. 2017 Pos. Nepomuky 2. místo 3B široké sklopky 34,60   zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 20. 5. 2017 Pos. Nepomuky 1. místo 2B široké sklopky 29,00   zonerama.jpg

vysledky.jpg

vysledky.jpg

tlacitko-zeny.jpg

20. 5. 2017 VČHL Rohovládova Bělá 4. místo 2B sklopky 18,03 17,85

youtube.jpg

zonerama.jpg

vysledky.jpg

tlacitko-zeny.jpg 21. 5. 2017 VČHL Velký Třebešov 3. místo 2B sklopky 17,55 17,73 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 10. 6. 2017 VČHL Trnov 3. místo 2B sklopky 17,27 17,45 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 11. 6. 2017 VČHL Myštěves 10. místo 2B sklopky 18,52 18,67 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 17. 6. 2017 VCÚ Horní Třešňovec 14. místo 3B sklopky, nástřik

35,40

19,57

youtube.jpg

youtube.jpg

zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 17. 6. 2017 VČHL Horní Třešňovec 12. místo 3B sklopky 19,57 19,26 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 17. 6. 2017 VCÚ Horní Třešňovec 2. místo 2B sklopky, nástřik

27,11

19,60

youtube.jpg

youtube.jpg

zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 17. 6. 2017 VČHL Horní Třešňovec 3. místo 2B sklopky 17,74 19,60 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 18. 6. 2017 VCÚ Bystřec 13. místo 3B sklopky 20,57 20,21 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 18. 6. 2017 VČHL Bystřec 17. místo 3B sklopky 20,57 20,21 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 18. 6. 2017 VCÚ Bystřec 4. místo 2B sklopky 18,86 18,70 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 18. 6. 2017 VČHL Bystřec 6. místo 2B sklopky 18,86 18,70 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 24. 6. 2017 VCÚ Černovír 5. místo 3B nástřik 27,39 31,16   zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 24. 6. 2017 VCÚ Černovír 8. místo 2B nástřik 27,67 NP youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 25. 6. 2017 VCÚ Nepomuky 16. místo 3B sklopky 19,80 20,37   zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 25. 6. 2017 VČHL Nepomuky 15. místo 3B sklopky 19,80 20,37   zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 25. 6. 2017 VCÚ Nepomuky 11. místo 2B sklopky 26,96 28,88 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 25.6. 2017 VČHL Nepomuky 13. místo 2B sklopky 26,96 28,88 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 5. 7. 2017 VČHL Roudnice 5. místo 2B sklopky 18,34 17,64 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 8. 7. 2017 VCÚ Dolní Třešňovec 8. místo 3B nástřik 32,74 28,88     vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 8. 7. 2017 VCÚ Dolní Třešňovec 1. místo 2B nástřik 24,71 25,32 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 15. 7. 2017 VČHL Dubenec 5. místo 2B skopky 20,12 20,41   zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 22. 7. 2017 VČHL Kunčice 3. místo 2B sklopky 17,27 16,99 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 22. 7. 2017 EXČR Kunčice 4. místo 2B sklopky 17,27 16,99 youtube.jpg zonerama.jpg  
tlacitko-muzi.jpg 22. 7. 2017 Poh. Bílý Újezd - noční 2. místo 2B sklopky

21,21

18,54

21,29

18,46

youtube.jpg

youtube.jpg

   
tlacitko-zeny.jpg 23. 7. 2017 VČHL Orlice 9. místo 2B sklopky 19,02 16,83 youtube.jpg zonerama.jpg vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 23. 7. 2017 EXČR Orlice 13. místo 2B sklopky 19.02 16,83 youtube.jpg zonerama.jpg  
tlacitko-muzi.jpg 29. 7. 2017 Poh. Tutleky - noční do sjezdovky 5. místo 3B nástřik

34,56

41,92

36,63

49,63

youtube.jpg

youtube.jpg

   
tlacitko-muzi.jpg 26. 8. 2017 VCÚ Brandýs nad Orlicí 17. místo 3B sklopky 27,80 27,17     vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 26. 8. 2017 VCÚ Brandýs nad Orlicí 3. místo 2B sklopky 20,99 21,62 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 27. 8. 2017 VCÚ Dolní Čermná 8. místo 2B sklopky 16,39 16,92 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 27. 8. 2017 VCÚ Dolní Čermná 1. místo 2B sklopky 17,21 19,62 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 2. 9. 2017 VCÚ Lanškroun 10. místo 3B sklopky 18,71 20,24     vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 2. 9. 2017 VCÚ Lanškroun 1. místo 2B sklopky 17,60 17,46 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 3. 9. 2017 VCÚ Lanšperk 13. místo 2B sklopky 17,62     vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 3. 9. 2017 VCÚ Lanšperk 3. místo 2B sklopky 19,86 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 9. 9. 2017 VČHL Zderaz 5. místo 2B sklopky 17,08 17,11 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 10. 9. 2017 VČHL Pšánky 9. místo 2B sklopky

18,83

18,34

18,56

18,12

youtube.jpg

youtube.jpg

  vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg 16. 9. 2017 VCÚ Nekoř 11. místo 3B nástřik 29,10 29,87 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 16. 9. 2017 VCÚ Nekoř 1. msíto 2B nástřik 22,88 23,10 youtube.jpg   vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg 16. 9. 2017 VČHL Velichovky 5. místo 2B sklopky 17,70 18,46     vysledky.jpg

Konečné výsledky 2017

Tým Liga Umístění Body Výsledky
tlacitko-muzi.jpg Velká cena Ústeckoorlicka 12. místo 46 bodů vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg Velká cena Ústeckoorlicka 2. místo 80 bodů vysledky.jpg
tlacitko-muzi.jpg Východočeská hasičská liga 34. místo 4 body vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg Východočeská hasičská liga 6. místo 42 bodů vysledky.jpg
tlacitko-zeny.jpg Extraliga ČR v požárním útoku 15. místo 4 body vysledky.jpg

 

2016

14. 5. 2016 - Okrsková soutěž Horní Čermná - Muži I. - 1. místo, Muži II. - 1místoŽeny I. - 2. místo

21. 5. 2016 - VČHL Rohovládova Bělá - ženy 4. místo

22. 5. 2016 - VČHL Velký Třebešov - muži 19. místo, ženy 2. místo

4. 6. 2016 - VCÚ/VČHL Horní Třešňovec - muži 9. místo (16. místo VČHL), ženy 12. místo (13. místo VČHL)

5. 6. 2016 - VCÚ/VČHL Bystřec - muži 22. místo (22. místo VČHL), ženy 7. místo (9. místo VČHL)

25. 6. 2016 - VCÚ Černovír -  muži 11. místo, ženy 7. místo

2. 7. 2016 - VCÚ -  muži 14. místo, ženy 2. místo

3. 7. 2016 - VČHL Roudnice -  ženy 11. místo

5. 7. 2016 - VČHL/POL Trnov - ženy 13. místo

9. 7. 2016 - VCÚ Dolní Třešňovec - muži 8. místo, ženy 7. místo

10. 7. 2016 - VČHL/EX Kunčice - ženy 4. místo (3. místo VČHL)

23. 7 . 2016 - EX Velké Hoštice - ženy 11. místo

24. 7. 2016 - EX Olšovec - ženy 22. místo

30. 7. 2016 - Noční závody Tutleky - muži 2. místo

7. 8. 2016 - VČHL/EX Orlice - ženy 8. místo (7. místo VČHL)

28. 8. 2016 - VCÚ Brandýs nad Orlicí - muži 14. místo, ženy 3. místo (vyřazovací závod 1. místo)

3. 9. 2016 - VCÚ Lanškroun - muži 4. místo, ženy 3. místo

4. 9. 2016 - VCÚ Lanšperk - muži 5. místo, ženy 6. místo

11. 9. 2016 - VČHL Pšánky - ženy 9. místo

17. 9. 2016 - VCÚ Nekoř - muži 11. místo, ženy 4. místo

17. 9. 2016 - VČHL Velichovky - ženy 5. místo

8. 10 . 2016 - Ligové dozvuky Orlice - ženy 3. místo (vyřazovací závod 5-8. místo)

29. 10. 2016 - MVIL Široký Důl - muži 105. místo, ženy 10. místo

 

Celkové výsledky VCÚ 2016 - muži 9. místo, ženy 5. místo

Celkové výsledky VČHL 2016 - ženy 6. místo

Celkové výsledky EXČR 2016 - ženy 12. místo

 

2015

16. 5. 2015 - Okrsková soutěž Dolní Čermná - Muži I. - 2. místo, Muži II. - 2. místoŽeny I. - 2. místo

24. 5. 2015 - VČHL Velký Třebešov - muži 19. místo, ženy 8. místo

6. 6. 2015 - VCÚ Horní Třešňovec - muži 15. místo, ženy 5. místo

7. 6. 2015 - VČHL/VCÚ Bystřec - muži 28. místo, ženy 8. místo

20. 6. 2015 - EX Pšánky - ženy 9. místo

21. 6. 2015 - EX/VČHL Myšteves - muži 19. místo (VČHL), ženy 11. místo

27. 6. 2015 - Setkání Čermných - 6. místo

27. 6. 2015 - VCÚ Černovír - muži 16. místo, ženy 7. místo

5. 7. 2015 - EX/VČHL Kunčice - muži 22. místo, ženy 10. místo

6. 7. 2015 - VČHL/VCÚ Orlice - muži 27. místo, ženy 9. místo

13. 6. 2015 - O Hornočermenského koupáka - 6. místo

11. 7. 2015 - VCÚ Dolní Třešňovec - muži 8. místo, ženy 4. místo

18. 7. 2015 - VCÚ - muži 10. místo, ženy 2. místo

18. 7. 2015 - Noční závody Bílý Újezd - muži 4. místo

25. 7. 2015 - Noční závody Tutleky - 

8. 8. 2015 - OLS Oldříš - muži 17. místo, ženy 7. místo

29. 8. 2015 - VCÚ Brandýs nad Orlicí - muži 16. místo, ženy 7. místo

5. 9. 2015 - VCÚ Lankšroun - muži 9. místo, ženy 3místo

6. 9. 2015 - VCÚ Lanšperk - muži 7. místo, ženy 4. místo

12. 9. 2015 - VCÚ Česká Třebová - muži 9. místo, ženy 1. místo

13. 9. 2015 - VČHL Pšánky - ženy 12. místo

19. 9. 2015 - VCÚ Nekoř - muži 14. místo, ženy 4. místo

27. 9. 2015 - OLS Sádek - ženy 10. místo

10. 10. 2015 - Dozvuky Orlice - muži 18. místo základní kolo

 

Celkové výsledky VCÚ 2015 - muži 13. místo, ženy 5. místo

 

Ostatní závody, kterých jsme se zúčastnili:

24. 1. 2015 - Spartan Sprint Jasná (Slovensko) - Michal Sudík 1395. místo (1:59:29), Lukáš Lešikar 1607. místo (2:07:07)

9. 5. 2015 TFA Čenkovická Křeč - Lukáš Lešikar 13. místo, Michal Sudík 12. místo, David Novák 14. místo

 

2014

17. 5. 2014 - Okrsková soutěž Petrovice - Muži I. - 3. místo, Muži II. - 2. místo, Ženy I. - 1. místo

7. 6. 2014 - VCÚ Horní Třešňovec - muži 15. místo, ženy 5. místo

28. 6. 2014 - VCÚ Černovír - muži 16. místo, ženy 4. místo

5. 7. 2014 - VCÚ/VCHL Bystřec - muži 27. místo, ženy 7. místo

6. 7. 2014 - VCÚ/VCHL Orlice - muži 30. místo, ženy 10. místo

12. 7. 2014 - VCÚ Dolní Třešňovec - muži 18. místo, ženy 6. místo

19. 7. 2014 - VCÚ Česká Třebová - muži 10. místo, ženy 5. místo

19. 7. 2014 - Noční závody Bílý Újezd - muži 1. místo

26. 7. 2014 - Noční závody Tutleky - muži 4. místo, ženy 4. místo

2.8.2014 - Holba Cup Bludov - muži 20. místo

2.8.2014 - OLS Oldříš - muži 10. místo

3.8.2014 - Holba Cup Rájec - muži 24. místo

10.8.2014 - OLS Kamenec u Poličky - muži 8. místo

23. 8. 2014 - Loučení s létem Horní Třešňovec - 2. místo

30. 8. 2014 - Brandýs nad Orlicí - muži 3. místo, ženy 8. místo

31. 8. 2014 - VCÚ - muži 17. místo, ženy 4. místo

6. 9. 2014 - VCÚ Lanškroun - muži 5. místo, ženy 5. místo

7. 9. 2014 - VCÚ Lanšperk - muži 12. místo, ženy 7. místo

13. 9. 2014 - VCÚ Nekoř - muži 15. místo, ženy 9. místo

14, 9,2014 - VCHL Pšánky - muži 33. místo, ženy 9. místo

20. 9. 2014 - OLS Perálec - muži 8. místo

 

Celkové výsledky VCÚ 2014 - muži 13. místo, ženy 6. místo

 

4. 10. 2014 - TFA Bystřec - kategorie muži: Lukáš Lešikar 8. místo, Michal Sudík , kategorie ženy dorost: Michaela Holubářová 1. místo

 

 

Ostatní závody, kterých jsme se zúčastnili:

26. 4. 2014 - Spartan Sprint Eplény (Maďarsko) - Michal Sudík 538. místo (1:28:32.05), Lukáš Lešikar 539. místo (1:28:34.30)

21. 6. 2014 - Spartan Super Klínovec - Družstvo SDH 46. místo (10:51:46). Jednotlivci: Jan Jirásek 122. místo (2:13:26.65), Jakub Jirásek 190. místo (2:21:12.10), Lukáš Lešikar 584. místo (2:53:32.35), Michal Sudík 821. místo (3:23:34.45)

 

2013

5. 5. 2013 - VCÚ Vysoké Mýto - muži 14. místo

18. 5. 2013 - Okrsková soutěž - Muži I. - 4. místo, Muži II. - 2. místo,

Ženy I. - 1. místo

1. 6. 2013 - VCÚ Horní Třešňovec - muži 14. místo

23. 6. 2013 VCÚ/VCHL Bystřec - muži VCHL 21. místo, VCÚ 10. místo, ženy VCHL 10. místo, VCÚ 9.místo

29. 6. 2013 - VCÚ Černovír - muži 17. místo, ženy 5. místo

6. 7. 2013 - VCÚ Červená - muži 9. místo, ženy 8. místo

13. 7. 2013 - VCÚ Dolní Třešňovec - muži 12. místo, finále 1. místo!, ženy 6. místo

20.7 2013 - VCÚ Mladkov - muži 16. místo, ženy 9. místo

20. 7. 2013 - Noční Závody Bílý Újezd - muži 5. místo

27. 7. 2013 - VCÚ Česká Třebová - muži 9. místo, ženy 9. místo

27. 7. 2013 - Noční Závody Tutleky - muži 16. místo, ženy 2. místo

17. 8. 2013 - VCÚ Orlice - muži 16. místo, ženy 6. místo

24. 8. 2013 - 115 let SDH - ženy 1. místo

31. 8. 2013 - VCÚ Brandýs nad Orlicí - muži 14. místo, ženy 9. místo (vyřazovák 2. místo)

31. 8. 2013 - Loučení s létem Horní Třešňovec - 1. místo a 6. místo

7. 9. 2013 - VCÚ Lanškroun - muži 8. místo, ženy 5. místo

14. 9. 2013 - VCÚ Lanšperk - muži 9.místo, ženy 7. místo

21. 9. 2013 - VCÚ Nekoř - muži 14. místo, ženy 7. místo

5. 10. 2013 - Ligové dozvuky Letohrad - muži 20. místo

 

Celkové výsledky VCÚ 2013: muži 14. místo, ženy 9. místo

 

28. 9. 2013 - TFA Bystřec - Lukáš Lešikar 11. místo, Michal Sudík 19. místo, Iva Dušková 6. místo

 

2012

19. 5. 2012 - Okrsková soutěž Horní Čermná - 2. místo kat. Muži II., 4. místo kat. Muži I. a 3. místo kat. Ženy I.

 9. 6. 2012 - VCÚ Horní Třešňovec - 18. místo muži a 9. místo ženy

15. 6. 2012 - VCHL Horní Radechová - muži 22. místo

23. 6. 2012 - VCÚ Černovír - muži 14. místo, ženy 10. místo

1. 7. 2012 - VCÚ/VCHL Bystřec - muži 29. místo, ženy 18. místo

7. 7. 2012 - VCÚ Dolní Třešňovec - muži 17. místo

14. 7. 2012 - VCÚ Letohrad Červená - muži 14. místo, ženy 9. místo

21. 7. 2012 - VCÚ Mladkov - muži 13. místo, ženy 9. místo

28. 7. 2012 - VCÚ Česká Třebová - muži 19. místo

28. 7. 2012 - POL Tutleky - muži 13. místo

4. 8. 2012 - VCOŠ Bludov - muži 26. místo

11. 8. 2012 - Závody Dolní Čermná - muži I. 1. místo, veteráni 1. místo

18. 8. 2012 - VCÚ Letohrad Orlice - muži 16. místo, ženy 8. místo

25. 8. 2012 - VCÚ Brandýs nad Orlicí - muži 12. místo

25. 8. 2012 - Loučení s létem Horní Třešňovec - 9. místo

1. 9. 2012 - VCÚ Lanškroun - muži 11. místo, ženy 10. místo

8. 9. 2012 - VCÚ Lanšperk - muži 22. místo

15. 9. 2012 - VCÚ Nekoř - muži 4. místo!

13. 1. 2012 - Ligové dozvuky Leohrad - muži 18. místo

 

Celkové výsledky VCÚ 2012: muži 17. místo, ženy 11. místo

 

 

2011

14. 5. 2011 - Okrsková soutěž Dolní Čermná- 4. místo kat. Muži I. a 3 místo kat. Muži II.

25. 6. 2011 - VCÚ Černovír - muži 23. místo

9. 7. 2011 - VCÚ Dolní třešňovec - muži 18. místo

6. 8. 2011 - Turov, o pohár starosty - muži 7. místo

27. 8. 2011 - VCÚ Brandýs nad orlicí - muži 15. místo

27. 8. 2011 - Loučení s létem Horní Třešňovec - muži 2. místo

3. 9. 2011 - VCÚ Lanškroun -  muži16. místo

19. 9. 2011 - VCÚ Nekoř - muži 18. místo

24. 9. 2011 - Albrechtice, závody PPS 8 - muži 5. místo

15. 10. 2011 - Letohrad, ligové dozvuky - muži 24. místo