VCÚ Mladkov 20. 7. 2013, Noční závody Bílý Újezd

V sobotu 20. července jsme zavítali na již sedmé kolo velké ceny ústeckoorlicka do Mladkova. Počasí nám přálo, celý den krásně svítilo sluníčko. Soutěž byla oproti loňsku jednokolová na sklopné terče....

Družstvo můžů vyrazilo na trať jako jedenácté. Pokus to byl velice slušně rozeběhlý, ale ani jeden prodař nestihl zapijit proudnici na konci. To bohužel znamenalo neplatný pokus a 16. místo v celkovém pořadí.

Družstvo žen šlo na start jako šesté a s časem 22,29s skončilo na 9. místě. V celkovém hodnocení ligy jsou průběžně také na 9. místě.

Průběžné výsledky muži, ženy.

Fotky ze závodů

2013.7.20 VCÚ Mladkov

Ve večerních hodinách družstvo mužů vyrazilo na noční závody do Bílého Újezdu. Soutěž byla na nástřikové terče, 2B dlouhá trať. Soutěže se zůčastnilo 14 družstev mužů a 10 družstev žen.

Po menším zaváhání na koši jsme s časem 26,56s skončili na 5. místě a postoupili do finále. Zde se k pokusu přičítal ještě čas z prvního kola. Bohužel jsme v tomto finále nedokončili a skončili jsme tak celkově na 5. místě.

Fotky ze závodů

2013.7.20 O pohád starosty Bílý Újezd