VCÚ Černovír 28.6.2014

Druhé kolo velké ceny Ústeckoorlicka se konalo 28. června a začínalo neobvykle ve 14 hodin, proto jsme se hned po obědě rozjeli do nedalekého Černovíra na soutěž O černého výra. Oproti minulému ročníku nás hned po příjezdu mile překvapila posekaná louka, na rozdíl od počasí, které se začalo zhoršovat. Nakonec si to ale rozmyslelo a závod se obešel bez větších průtrží.

Letos se na této dráze, nejspíš poprvé v historii, běželo na sklopné terče, což našim klukům bohužel moc nevyšlo. S časem 33:55s se umístili na 16. příčce a ze závodů si nakonec neodvezli žádné body. Putovního černého víra však museli přenechat našim ústeckému komandu, které si ho vsloužilo časem 93:28s.

Naopak děvčata mile překvapila a skončila těsně pod stupni výtězů s časem 19:09s, za který vybojovala krásných 6 bodů do celkového součtu ve VCU.

Průběžné výsledky muži, ženy.

Videa ze závodů:

muži