Putovní pohár města Česká Třebová

V sobotu 28. července jsme zavítali na sedmé kolo Velké ceny Ústeckoorlicka do České Třebové. Této soutěže se zůčastnilo 22 družstev mužů a 9 družstev žen. Běhalo se na asfaltovém povrchu na novém náměstí...

Družstvo nepomuckých mužů nastoupilo na start jako sedmé. Pokus to nebyl příliš vydařený, protože se na rozdělovači rozpojila jedna hadice. Po jejím opětovném zapojení a sestříknutí terčů se časomíra zastavila v čase 30,35s. To znamenalo 19. místo, žádné body a sestup v celkovém pořadí na 21. místo. Poslední tři platné pokusy postupovali do finalé o uzenou kýtu. S naším časem to nebyl vůbec žádný problém postoupit. Ve finále na 2B jsme předvedli ne zcela ideální pokus, ale časem 19,28s jsme vyhráli finále a odvezli si uzenou kýtu.

Průběžné výsledky VCÚ muži zde.

Videa:

finále muži